YAŞLI HARRY POTTER HAYRANLARINA MÜJDE!!!

YAŞLI HARRY POTTER HAYRANLARINA MÜJDE!!!

HARRY POTTER

Polonya’da Hogwarts’a benzeyen büyücülük okulu büyük heyecan uyandırdı –biz hala GK :D- Ancak okula 18 yaş üstünün alınacak olması öğrenen herkesin tepkisini çekecek. Düşünsenize elinizde hali hazırda bir Hogwarts var ama yaştan kaybediyorsunuz WTF?! Yetenekli bir grup Potterhead Polonya’da CzochaKalesini Cadılık ve Büyücülük Koleji’ne çevirmiş. Detaylar ve fiyat bilgisi için maalesef haberin tamamını okumanız lazım (YAŞASIN KÖTÜLÜK :D)
Polonya’da bulunan Czocha kalesini Czocha Cadılık ve Büyücülük Koleji’ne çevirmiş. Kasım ayında ilk öğrencilerini karşılayan okul, 200 kadar gence unutamayacakları bir deneyim yaşatmış.
Czocha Cadılık ve Büyücülük okulunda tıpkı Hogwarts’dakine benzer beş ayrı bina bulunmakta; Durentius, Faust, Libussa, Molin, and Sendivogius. Okulda sadece eğlence ve Quidditch yok, aynı zamanda dersler de var. Derslerin sonunda S.P.E.L.L adı verilen sınava girip bu sınavdan geçmeniz de gerekiyor. HP2
Okulun yeni sezonu 17-20 Kasım ve 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında olacak. Hayatta güzel olan her şey gibi bu okulun da yolculuk masrafları dışında bir ücreti var. Bu büyülü deneyimi yaşamak için 375 Euro’yu gözden çıkartmanız gerekiyor. Ancak yeme-içme, konaklama, büyülü kitaplar ve hatta binanızın renginde bir kravat bu fiyata dahil. Dört gün sürecek bu muhteşem deneyime değer de artar.
Dersler sadece bir gün sürüyor ancak hala yapmanız gereken ödevler ve katılmanız gereken etkinlikler devam ediyor. Tek sorun o kadar çok talep var ki, gidebilmek için 5 Dolar’a önce bir sıra almanız gerekli. Sıralar da şimdilik dolu, çok yakında sırası olup da katılamayacaklar için bir sıra havuzu açılacak. Şansınızı deneye bileceksiniz. Ha bir de 18 yaşından küçükler katılamıyor.
Büyücülük Okulunda siz;
*Cadı veya büyücü olarak derslere katılacak ve büyücülük sanatlarını öğreneceksiniz.
*Binalardan birine tıpkı Harry Potterdaki gibi seçileceksiniz. (ama seçmen şapka yok )
*Tartışmalara girecek ve oyunlar oynacaksınız.
*3 gece 4 gündüz orada konaklayacaksınız (sanki fiyat biraz fazla mı bu kadarcık süreye -_-)
*Kaleyi keşfedecek ve büyülü yaratıklarla tanışacaksınız. Hagrid’in üç başlı köpeği olmazsa seviniriz sanki birazcık)
NOT:Eğitim dili İngilizce. İngilizcenizin kötü olması önemli değil (derdinizi anlatın yeter :D) ama lütfen sadece İngilizce konuşun, malum adamlar Türkçe bilmiyor 😀
Bu arada kaleye kendi imkanlarınızla ya da Berlin’den Cadı otobüsüyle de gelebilirsiniz.
Başvurmak ve detaylı bilgi edinmek için: http://www.cowlarp.com/

Muhabirin notu: 18 YAŞIMI DOLDURDUĞUM GÜN GİDECEĞİM VALLA. SEE YOU LATE 😀
Ece ve Esra

YORUM YOK

Cevap Yazın